Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 03:55 Bosna a Hercegovina
- 10:00 Svätá omša z Vatikánu
- 11:50 Svedectvo
- 12:00 Urbi et Orbi
- 13:10 Svedectvo
- 15:25 Brat František
- 18:30 Dá sa to aj inak
- 18:45 Svedectvo
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 20:40 V mene Krista
- 00:50 Jak potkávat svět
- 08:25 Slovo na neděli
- 08:50 Příběh o vzkříšení
- 10:00 Velikonoce s Noe
- 10:30 Mše svatá na Boží hod velikonoční
- 12:00 Požehnání Urbi et Orbi
- 12:50 Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
- 13:30 V souvislostech
- 14:00 Muzikanti, hrajte
- 15:05 Světlo pro opuštěné
- 17:00 Zlatovláska
- 18:00 Sedmihlásky (66)
- 18:05 Ovečky
- 18:20 Bratr oheň: Naboso
- 18:45 Animované biblické příběhy: Beránek Boží
- 19:20 Strýček Emu
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Přejeme si... Velikonoční Speciál
- 21:25 Druhá šance z nebe
- 00:00 Ostrov Hajaju (12)
- 00:10 Kikoriki (30)
- 00:20 Flopy (84)
- 00:35 Šmolkovia (26)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (43)
- 01:10 Esá z pralesa (28)
- 01:35 Volám sa Caillou V (24)
- 03:00 Dumper a Skoop III (2)
- 03:15 Panda a Krash (16)
- 03:20 Monchhichi II (6)
- 03:30 Príbehy dvoch myší II (5)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (4)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (7)
- 03:55 Myšiak Anatole (4)
- 03:56 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 04:20 Malý medvedík (36)
- 04:45 Ruby z dúhy (16)
- 05:10 Bob staviteľ (26)
- 05:55 Máša a medveď (73)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (21)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (31)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (2)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (5)
- 08:30 Fíha Tralala (5)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (30)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (20)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (7)
- 09:15 Gus, malý veľký rytier II (44)
- 09:35 Sunny Bunnies II (14)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (8)
- 10:55 Zvedavkovci II (22)
- 11:50 Mášine rozprávky (25)
- 11:55 Tina a Tony II (3)
- 12:00 Smejko a Tanculienka - Tréning (3)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára V (8)
- 12:35 Flopy (85)
- 12:50 Ruby z dúhy (17)
- 13:15 Myšiak Anatole (4)
- 13:40 Malý silák Bheem (8)
- 13:45 Sunny Bunnies II (15)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Ohrozené druhy (16)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (45)
- 14:40 Medvedíkovo III (22)
- 14:45 Máša a medveď (75)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (5)
- 15:20 Esá z pralesa (29)
- 15:35 Smejko a Tanculienka - Film (1)
- 16:45 Monchhichi II (7)
- 17:05 Tina a Tony II (4)
- 17:15 Zábavné zvieratká (20)
- 17:25 Gus, malý veľký rytier II (46)
- 17:35 Ruby z dúhy (18)
- 18:00 Volám sa Caillou V (25)
- 18:25 Drobčekovia II (8)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (3)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (12)
- 19:15 Zvedavkovci II (23)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (76)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára V (9)
- 20:05 Esá z pralesa (30)
- 20:15 Bob staviteľ (27)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (21)
- 20:40 Dumper a Skoop III (3)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky II (6)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (12)
- 22:05 Monchhichi II (8)
- 22:15 Malý medvedík (37)
- 22:40 Rozprávky líšky a vlka (32)
- 01:30 Správy RTVS "N"
- 03:20 Góly - body - sekundy
- 03:50 Neskoro večer
- 08:05 Zázračný ateliér "N"
- 08:50 Robin (Vodiace psy /2.časť/)
- 09:25 Koleso osudu
- 12:30 Zo Zemplína k pápežovi
- 12:55 Falošný princ
- 14:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Modrý lampáš
- 15:30 Bedári (3)
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 07:15 Živá panoráma
- 07:45 Kapura
- 08:30 Farmárska revue
- 08:55 Hubačka
- 09:10 Na rybách - Petrov zdar
- 09:50 Vajce - počiatok života
- 12:05 Ondrej Malachovský
- 13:10 Človečina
- 18:20 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:30 Mimi
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:55 Góly–body–sekundy
- 10:05 Niké - palubovka 2024
- 11:50 Džudo - World Tour 2024 (8)
- 13:15 Šport minulých liet
- 13:30 Cyklistika - Okolo Flámska 2024
- 21:50 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 08:30 Motoring
- 11:45 Naše potraviny
- 12:00 Urbi et Orbi
- 13:00 Správy
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 20:30 Urbi et Orbi - záznam
- 22:30 Šport+
- 00:45 V kondici
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 03:15 Banánové rybičky
- 04:00 Přes nový práh
- 04:35 Pod pokličkou
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Vodní katedrály)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Tři stromy
- 06:50 Svatba jako řemen
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:50 Polopatě
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (6)
- 12:00 Bez práce nejsou koláče
- 12:25 Marie Růžička (2)
- 13:30 Pravý rytíř
- 14:50 Babička (1)
- 16:15 Pekařův císař
- 17:25 Tajemství staré bambitky
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:30 Nezapomenutelné scénky
- 00:10 Dalgliesh II (Vraždy podle návodu - 2. část)
- 00:55 Válka obrazů
- 01:50 Grantchester VII (4)
- 03:35 Tábor
- 03:55 Velikonoce na Horácku
- 04:20 Křižanov a Jablonné v Podještědí
- 04:35 Skalní kláštery v Etiopii
- 05:05 Útulek pro záchranu šimpanzů Jane Goodallové (3)
- 06:00 Rytíři (Poslední svého druhu)
- 06:50 Postřehy odjinud (Burgundsko očima Jana Šmída)
- 06:55 Olomoucký biskup Zdík uprostřed Evropy
- 07:50 Naše tradice (Boží hod velikonoční)
- 16:00 Desatero přikázání (2)
- 17:30 Vatikán, klenot v srdci Říma
- 20:00 Tulák z horských plání
- 21:50 Pomsta Černého korzára
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Týden v regionech
- 00:36 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:05 Regiony ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Týden v regionech
- 03:36 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Regiony ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Reportéři ČT
- 05:50 Vytrženo z metropole (Dům nad Čertovkou)
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Interview ČT24
- 06:37 Události v kultuře
- 06:50 Vytrženo z metropole (Kateřinská zahrada)
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:32 Týden v kultuře
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Hyde Park Civilizace
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Z metropole Speciál
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Historie.cs (Důchody od kancléře Bismarcka)
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:02 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v evropských metropolích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Fokus Václava Moravce
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Historie.cs
- 00:55 Naše zprávy
- 01:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:35 Příběh velké lásky - Lenka Vlasáková a Jan Dolanský
- 08:35 Klenot.TV
- 12:10 Vaření se Soukupem
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:30 Vraždy v Pregau (4)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 16:55 Nebezpečné vztahy
- 17:35 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:15 Tajemství Karla Zemana
- 20:45 Tajemství Zdeňka Lišky
- 21:20 Cyranův poloostrov (13)
- 21:55 Reakce Jaromíra Soukupa
- 22:30 Exploziv
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:20 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Nejvyšší soud
- 21:20 Soudkyně Barbara
- 22:25 Soudce Alexandr
- 00:45 Babica vs. Sapík
- 03:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:40 Klenot.TV
- 12:50 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 18:55 Můžu dál?
- 20:15 Vraždy v Pregau (4)
- 22:05 Nebezpečné vztahy