Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:50 Quo vadis
- 08:35 Brat František
- 10:30 V škole Ducha
- 11:35 Michal Petráš: Horieť a zapaľovať
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Faustína - apoštolka Božieho milosrdenstva
- 23:00 Doma je doma
- 07:35 Strýček Emu
- 07:50 Animované biblické příběhy: Beránek Boží
- 08:20 Ovečky
- 08:40 Apoštolové
- 12:55 Artbitr - Kulturní magazín
- 13:20 Pod lampou
- 18:40 V pohorách po horách
- 18:50 V souvislostech
- 19:45 Přejeme si...
- 22:50 Dekalog X
- 00:00 Ostrov Hajaju (17)
- 00:10 Kikoriki (35)
- 00:35 Šmolkovia (32)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (52)
- 01:10 Esá z pralesa (46)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (4)
- 01:35 Volám sa Caillou V (9)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (1)
- 02:15 Panda a Krash (22)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (11)
- 02:55 Myšiak Anatole (10)
- 03:20 Monchhichi II (23)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (22)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (5)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (4)
- 04:20 Malý medvedík (9)
- 04:45 Ruby z dúhy II (8)
- 05:10 Bob staviteľ (37)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (25)
- 05:55 Máša a medveď (18)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (4)
- 06:35 Zvedavkovci II (39)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (14)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (1)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (10)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (26)
- 09:25 Esá z pralesa (46)
- 09:35 Sunny Bunnies III (10)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (14)
- 10:55 Zvedavkovci II (40)
- 11:20 Môj malý dinosaurus II (5)
- 11:25 Malý medvedík (9)
- 11:50 Mášine rozprávky (11)
- 11:55 Tina a Tony II (14)
- 12:00 Smejko a Tanculienka - Tréning (1)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára IV (6)
- 12:35 Flopy (92)
- 12:50 Ruby z dúhy II (9)
- 13:40 Malý silák Bheem (14)
- 13:45 Sunny Bunnies III (11)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:40 Medvedíkovo IV (2)
- 14:45 Máša a medveď (19)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (23)
- 15:20 Esá z pralesa (47)
- 15:35 Esá z pralesa vo filme (1)
- 18:00 Volám sa Caillou V (9)
- 18:25 Drobčekovia II (2)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (15)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (2)
- 19:15 Zvedavkovci II (41)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (20)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (7)
- 20:05 Esá z pralesa (48)
- 20:15 Bob staviteľ (38)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (11)
- 20:40 Dumper a Skoop IV (2)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky II (24)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (5)
- 22:05 Monchhichi II (24)
- 22:15 Malý medvedík (10)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (3)
- 23:35 Mášine rozprávky (12)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (38)
- 23:45 Sunny Bunnies III (12)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 20:45 Autožurnál
- 21:30 Sporting CP - SL Benfica
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 10:45 Nebíčko v papuľke
- 11:20 Toskánska vášeň II (1)
- 13:05 Milujem Slovensko
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Záhady tela
- 21:40 Voľby prezidenta 2024 - Volebná noc
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Spišský Hrhov)
- 09:10 Cyklopotulky (Región Mostviertel [Rakúsko])
- 09:30 Retro noviny
- 10:00 Československý filmový týždenník
- 10:10 Československý filmový týždenník
- 10:20 VAT
- 12:10 Moja diagnóza (Zničený členok zachráni špeciálna protéza)
- 12:50 Korytári
- 13:15 Švédi z osady
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Herbárium (Jar na tanieri)
- 15:40 Halali
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Ronja, dcéra lúpežníka
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:25 Vzbura oceánov
- 23:15 My (My)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 01:20 Komentáre dňa
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 09:30 KULTÚRA SK
- 13:30 Správy :24
- 17:30 Správy :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 02:00 Góly–body–sekundy
- 03:00 Góly–body–sekundy
- 04:00 Góly–body–sekundy
- 05:00 Góly–body–sekundy
- 06:00 Góly–body–sekundy
- 07:00 Góly–body–sekundy
- 14:55 Šport minulých liet
- 17:20 Niké - palubovka 2024
- 22:50 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 08:30 Svet technológií
- 09:30 Dobré správy
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Pozrime sa na to
- 13:30 Štúdio TA3
- 18:15 Štúdio TA3
- 18:55 Šport
- 20:00 Špeciál s Ilievom
- 20:45 Štúdio TA3
- 21:00 Správy
- 21:45 Volebné štúdio
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 BILANCE: Klimatická nouze
- 02:20 Dobré ráno
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Půjčka
- 08:10 Jablíčko z laciného kraje
- 08:50 O hloupé ženě
- 09:05 Úsměvy Karoliny Slunéčkové
- 09:45 Gejzír
- 10:15 Otec Brown X (Zahrada ráje)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Taneček přes dvě pekla
- 14:05 O bílé laňce
- 14:35 Hrdinný kapitán Korkoran
- 18:25 Kluci v akci (Kachní menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 00:20 Vládci Třetí říše (1)
- 01:15 Tajemné bunkry (2)
- 02:10 Rytíři (Poslední svého druhu)
- 03:00 Ztracené adresy (Zhůří)
- 03:25 Stopy, fakta, tajemství (Ztracený letec)
- 03:50 Hudba zraňovaná
- 08:30 Cyklotoulky
- 08:40 Stezka Českem (5)
- 09:10 Zázraky techniky V (Plovoucí most v Seattlu)
- 10:00 Delfíni
- 10:25 Letecké katastrofy (Pád bombardéru)
- 11:10 Auto moto svět
- 11:35 Auto moto test
- 11:50 Tvořivá díla zvířecí říše (3)
- 12:45 Babylon
- 13:40 S kuchařem kolem světa (Japonsko)
- 14:35 Los amigos
- 16:05 Benátky a ostrovy v laguně
- 17:00 Skryté skvosty II. (5)
- 17:30 Serengeti II (4)
- 22:20 Slídil
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Události v regionech
- 00:35 Události v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Interview ČT24
- 01:37 Události v kultuře
- 01:50 Události v regionech plus
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Události v regionech
- 02:35 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Události v regionech
- 03:35 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Události v regionech
- 04:35 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Události v regionech
- 05:35 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Interview ČT24
- 06:37 Události v kultuře
- 06:50 Vytrženo z metropole (Mostecká ulice ve vzpomínkách)
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:30 Příběh velké lásky - Dagmar Patrasová a Felix Slováček
- 08:25 Klenot.TV
- 12:00 Vaření se Soukupem
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:30 Nahý mezi vlky
- 16:10 Nebezpečné vztahy live
- 17:05 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:55 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:25 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 22:20 Nikdo není perfektní
- 03:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 04:50 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:15 Soudce Alexandr
- 16:20 Soudkyně Barbara
- 17:40 Soudce Alexandr
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Nejvyšší soud
- 21:15 Soudkyně Barbara
- 22:20 Profesionálové (4)
- 23:00 Intim Night
- 00:30 Nebezpečné vztahy live
- 01:25 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Jak to dopadlo!?
- 23:45 Nebezpečné vztahy live