Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Medzi nebom a zemou
- 02:25 Moja misia - magazín
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Na tónoch vďačnosti
- 04:05 Ovocie koncilu
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Týždeň s... Farnosťou Boleráz
- 07:50 Ruženec
- 08:35 Peter medzi nami
- 09:05 Eden
- 09:30 Spojení vierou
- 10:00 Krátke správy
- 10:15 Pod javiskom
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:05 Nedelná katechéza pápeža Františka
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Svätá omša zblízka .
- 13:10 Tajomstvá Vatikánu
- 13:40 Návrat domov
- 14:15 V škole Ducha
- 14:45 A teraz čo?
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Týždeň s... Farnosťou Boleráz
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Správy zo Svätej zeme
- 16:35 Vaticano
- 17:10 Ovocie koncilu
- 17:30 Doma je doma
- 18:25 Peter medzi nami
- 18:40 Medzi riadkami
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:25 Sme tu pre vás
- 20:50 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 21:20 Mozambik. Som vnútorný vysídlenec
- 21:50 Klubovka
- 22:20 Medzi nebom a zemou
- 23:00 Vatikánske múzeá
- 00:00 Večer chval
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Klapka
- 07:15 Orient Express
- 07:20 Koncert - cimbálová muzika Harafica
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 V souvislostech
- 09:40 V pohorách po horách
- 09:55 Noční univerzita
- 11:00 Mood - Ptáci
- 11:05 Pěšky hezky česky
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Práce jako na kostele
- 13:05 Grotesky Harolda Lloyda
- 13:35 Duchovní malby
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Putování do Lurd s Luckou a Bárou
- 18:10 Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
- 18:35 Když vyschnou studny
- 18:50 Zpravodajské Noeviny
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Buon giorno s Františkem
- 20:45 Moudrost mnichů
- 21:00 Svatý Benedikt z Nursie
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (36)
- 00:10 Kikoriki (2)
- 00:20 Flopy (95)
- 00:35 Šmolkovia (20)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (45)
- 01:10 Esá z pralesa (26)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (29)
- 01:35 Volám sa Caillou V (10)
- 02:00 Dumper a Skoop (6)
- 02:15 Panda a Krash (15)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (4)
- 02:55 Myšiak Anatole (23)
- 03:20 Monchhichi II (40)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (24)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (3)
- 04:20 Malý medvedík (1)
- 04:45 Ruby z dúhy (10)
- 05:10 Bob staviteľ (23)
- 05:25 Ocko hrdina (5)
- 05:30 Duda a Dada (21)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (40)
- 05:55 Máša a medveď (9)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (25)
- 06:30 Ocko hrdina (6)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (15)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (2)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (11)
- 07:25 Koyaa (10)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (20)
- 07:55 Drobčekovia (7)
- 08:10 Máša a medveď (9)
- 08:20 Sunny Bunnies III (20)
- 08:30 Fíha Tralala (6)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (14)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (1)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (40)
- 09:15 Slnečný Rej (23)
- 09:25 Esá z pralesa (26)
- 09:35 Sunny Bunnies III (21)
- 09:40 Ruby z dúhy (10)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (24)
- 10:20 Bob staviteľ (23)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (7)
- 10:55 Zvedavkovci (26)
- 11:10 Monchhichi II (40)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (5)
- 11:25 Malý medvedík (1)
- 11:50 Panda a Kiwi (25)
- 11:55 Tina a Tony (23)
- 12:00 Volám sa Caillou V (10)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (23)
- 12:30 Polly Pocket (17)
- 12:35 Flopy (96)
- 12:50 Ruby z dúhy (11)
- 13:15 Myšiak Anatole (23)
- 13:40 Malý silák Bheem (7)
- 13:45 Sunny Bunnies III (22)
- 13:50 Panda a Krash (15)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop (6)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (45)
- 14:40 Medvedíkovo II (1)
- 14:45 Máša a medveď (10)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (15)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (25)
- 15:20 Esá z pralesa (27)
- 15:35 Apollo a veselé chrobáčiky (29)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (35)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (3)
- 16:25 Panda a Kiwi (26)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (2)
- 16:45 Monchhichi II (41)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (41)
- 17:05 Mucha Why (15)
- 17:15 Zábavné zvieratká (11)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (15)
- 17:35 Ruby z dúhy (12)
- 18:00 Volám sa Caillou V (11)
- 18:25 Drobčekovia (8)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (3)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (1)
- 19:15 Zvedavkovci (27)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (11)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára III (1)
- 20:05 Esá z pralesa (28)
- 20:15 Bob staviteľ (24)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (3)
- 20:40 Slnečný Rej (24)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (16)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (30)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (4)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (12)
- 22:05 Monchhichi II (42)
- 22:15 Myšiak Anatole (24)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (16)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (3)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (4)
- 23:35 Mášine rozprávky (4)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (24)
- 23:45 Sunny Bunnies III (23)
- 23:50 Duda a Dada (21)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Martin z Martina
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:00 RZ Pellets WAC - FK Austria Wien
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 MM Automotive
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Martin z Martina
- 12:15 Rio Ave - Benfica SL
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Vitesse - AFC Ajax
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC
- 00:40 Agatha Christie: Poirot (Aféra na Viktoriánskom bále)
- 01:35 Správy RTVS "N"
- 02:25 Góly - body - sekundy
- 02:40 Počasie
- 02:45 Don Matteo (Ďaleko od sveta)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:00 Počasie
- 05:10 Peniaze
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Prízraky minulosti 2/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Odvážna dcéra)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Kambodža - jazero Tonle Sap)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Medzi životom a smrťou)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oktopus (Jordán)
- 21:45 Miesto zločinu Ostrava (Rituál)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:00 Malý rytier Trenk
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rusínsky magazín
- 08:30 Od prameňa - Rusínsky
- 09:00 Regina
- 09:55 Boj tigrov (Kamaráti)
- 11:30 Obedníček (Lesná lekáreň "N")
- 11:40 Odo
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA: Smajlibábovka)
- 16:00 Papua Nová Guinea - Dva svety (Vojto a Sentiko)
- 16:30 Regina
- 17:30 Autosalón
- 17:55 VAT
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 18:35 Odo
- 18:45 Dimitri
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Malý rytier Trenk
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II (34/40)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II (34/40)
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:10 Džudo - MS 2024 (2)
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Návraty 2024
- 07:55 Futbal - Highlighty Bundesligy
- 08:50 O športe
- 09:50 Športové ozveny
- 10:20 Džudo - MS 2024 (2)
- 15:30 Šport:24
- 16:00 Džudo - MS 2024 (3)
- 16:50 Futbal - ME 2024 do 17 rokov (1)
- 19:00 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 19:20 Štúdio šport (7)
- 20:20 Sila pohybu (2)
- 20:50 Volejbal - Liga národov 2024 (13)
- 22:20 Futbal - Highlighty La Ligy
- 23:15 Góly–body–sekundy
- 23:25 Futbal - ME 2024 do 17 rokov (1)
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Naše potraviny
- 14:45 Biznis
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Investujeme
- 18:00 Ekonomika+/Financie+
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Showbiz
- 21:00 Král na ťahu
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:45 Vinorodé břehy Sáry (7)
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Přes nový práh
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Na cestě po Bay of Plenty
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Láska je láska
- 21:55 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 02:00 Ruiny: Historie současného válčení
- 02:55 Vzkaz Karla Valocha
- 03:10 Před půlnocí
- 03:35 K plnosti života
- 04:05 Diskriminace z důvodu věku
- 04:30 Krásy evropského pobřeží (Napněte všechny plachty)
- 04:40 Javorníček pod stanem
- 05:00 Centrum periferie
- 05:30 Cyklodálky (3)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Galapágy
- 09:25 Výborná SHOW
- 10:15 Medvědi z Aljašky
- 11:10 Skutečný neandertálec
- 12:00 Babylon
- 12:30 Nedej se (Proč umírají ptáci?)
- 12:49 Občanské noviny (Jeden za všechny, všichni za jednoho)
- 12:55 Slon africký, Tanzánie
- 13:25 Divoká tvář Thajska (1)
- 18:05 Egypt, věčné kouzlo
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:10 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Maďarsko očima Víta Pohanky)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 22:20 Egypt (1)
- 23:15 Ve víně je vražda (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:04 Zprávy
- 13:07 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Fokus Václava Moravce
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:35 Intim s Heidi Janků
- 01:10 Moje zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:05 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Rib eye steak s portobellem)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:10 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 00:10 Blochovy rozbory (43)
- 00:50 Testovací tým: Cupra Ateca vs. Hyundai Kona N (44)
- 01:10 Test automobilu: VW Taigo 1.0 TSI (45)
- 01:15 Přednost v jízdě: BMW XM (46)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (47)
- 01:40 Test automobilu: Ford Puma 1.0 EcoBoost Hybrid (48)
- 01:45 Garáž 21 (49)
- 02:10 Zprávy (50)
- 02:15 Poklady v garáži (51)
- 02:45 Poklady v garáži (52)
- 03:15 1886 - legendární automobilové značky (53)
- 03:45 Rychlé kolo: Porsche 911 T/992 (54)
- 04:15 Profesionální závodník na scestí (55)
- 04:50 Veteránská rallye Siegerland Classic (56)
- 05:15 Top 10: Ranking Show (1)
- 06:00 Čína na vzestupu - pohled do zákulisí (2)
- 06:30 Přednost v jízdě: Mini Cooper SE Cabrio (3)
- 06:45 Rychlé kolo: VW Golf GTI Performance (4)
- 07:15 Rychlé kolo: Mercedes Benz E63 S AMG (5)
- 07:45 Rychlé kolo: Mitsubishi Evo (6)
- 10:10 Test automobilu: VW Taigo 1.0 TSI (11)
- 10:15 Přednost v jízdě: BMW XM (12)
- 10:30 Zprávy (13)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (14)
- 10:45 Test automobilu: Ford Puma 1.0 EcoBoost Hybrid (15)
- 10:50 Garáž 21 (16)
- 11:15 Poklady v garáži (17)
- 11:45 Poklady v garáži (18)
- 14:15 Blochovy rozbory (23)
- 15:05 Přednost v jízdě: Audi Q2 (24)
- 15:15 Milujeme auta (25)
- 15:45 Top 10: Ranking Show (26)
- 20:10 Zprávy (34)
- 20:15 Testovací tým: Peugeot 308 SW vs. Škoda Octavia Combi (35)
- 20:40 Test automobilu: Hyundai i20 N (36)
- 20:45 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz CLE Cabrio (37)
- 21:00 Sedm nejrychlejších (38)
- 21:10 Test automobilu: Jaguar F-Pace D200 (39)
- 21:15 Garáž 21 (40)
- 21:45 Poklady v garáži (41)