Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Akatist
- 01:20 Nová kvalita života
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Effeta
- 02:20 Živé obrazy
- 02:30 Spojení vierou
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 03:55 Fulton Sheen: Sledujte toho biskupa!
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Odrobiny – jedným Slovom
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Týždeň s ...
- 08:45 LUXáreň
- 09:25 Na tónoch vďačnosti
- 10:15 Medzi nebom a zemou
- 11:00 Týždeň s ...
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:30 Ruženec
- 13:05 CENACOLO: Exovci
- 13:55 Malý Cambridge
- 14:10 Moja misia - magazín
- 14:40 Svätá omša zblízka
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 V škole Ducha
- 16:45 Na ceste v rodine
- 17:20 Spojení vierou
- 17:55 Tajomstvá Vatikánu
- 18:25 Chlieb a mier
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 A teraz čo?
- 20:30 Fara v meste
- 21:00 U Nikodéma
- 22:00 Večer z nádvoria
- 23:00 Týždeň s ...
- 23:10 Dá sa to aj inak
- 23:30 Nová kvalita života
- 23:45 Z prameňa
- 06:05 Klapka
- 07:10 Až na konec světa
- 08:10 Setkání
- 08:15 Buon giorno s Františkem
- 09:00 Živě s Noe
- 09:25 Rozumíme médiím
- 09:45 Outdoor Films s Štěpánem Dvořákem
- 11:15 Artbitr - Kulturní magazín
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Dokořán
- 13:35 Cesty - Příběhy pomalým krokem
- 14:05 Noční univerzita
- 15:35 Grotesky Laurela a Hardyho
- 16:05 V souvislostech
- 16:25 Ghana – Město Boží
- 16:55 Svatý Ivo
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:12 Animované příběhy velikánů dějin
- 18:40 Alibaba na Mohelnickém dostavníku
- 19:05 Likvidace lepry
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Když bolí tělo
- 21:10 Moudrost mnichů
- 21:25 Blahoslavená rodina Ulmova
- 22:40 Kulatý stůl
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (26)
- 00:10 Kikoriki (44)
- 00:20 Flopy (97)
- 00:35 Šmolkovia (41)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (9)
- 01:10 Esá z pralesa (22)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (18)
- 01:35 Volám sa Caillou V (23)
- 02:00 Dumper a Skoop (6)
- 02:15 Panda a Krash (31)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (20)
- 02:55 Myšiak Anatole (19)
- 03:20 Monchhichi II (46)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (10)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (18)
- 04:20 Malý medvedík (27)
- 04:45 Ruby z dúhy (9)
- 05:10 Bob staviteľ II (3)
- 05:25 Ocko hrdina (10)
- 05:30 Duda a Dada (13)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (2)
- 05:55 Máša a medveď (50)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (13)
- 06:30 Ocko hrdina (11)
- 06:35 Zvedavkovci (16)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (8)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (17)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (15)
- 07:25 Koyaa (12)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (16)
- 07:55 Drobčekovia (8)
- 08:10 Máša a medveď (51)
- 08:20 Sunny Bunnies IV (16)
- 08:30 Fíha Tralala (1)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (8)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (7)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára III (2)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (3)
- 09:15 Slnečný Rej (15)
- 09:25 Esá z pralesa (22)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (17)
- 09:40 Ruby z dúhy (9)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (10)
- 10:20 Bob staviteľ II (3)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (23)
- 10:55 Zvedavkovci (17)
- 11:10 Monchhichi II (46)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (4)
- 11:25 Malý medvedík (27)
- 11:50 Mášine rozprávky (4)
- 11:55 Tina a Tony II (28)
- 12:00 Volám sa Caillou V (23)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára III (3)
- 12:35 Flopy (97)
- 12:50 Ruby z dúhy (10)
- 13:15 Myšiak Anatole (19)
- 13:40 Malý silák Bheem (23)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (18)
- 13:50 Panda a Krash (31)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Ohrozené druhy (5)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (9)
- 14:40 Medvedíkovo IV (12)
- 14:45 Máša a medveď (52)
- 14:55 Dumper a Skoop (6)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (11)
- 15:20 Esá z pralesa (23)
- 15:35 Apollo a veselé chrobáčiky (18)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (15)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (18)
- 16:25 Panda a Kiwi (31)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (8)
- 16:45 Monchhichi II (47)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (4)
- 17:05 Tina a Tony II (29)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (5)
- 17:15 Zábavné zvieratká (15)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (29)
- 17:35 Ruby z dúhy (11)
- 18:00 Volám sa Caillou V (24)
- 18:25 Drobčekovia II (1)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (9)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (17)
- 19:15 Zvedavkovci (18)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (2)
- 19:45 Máša a medveď (53)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára III (4)
- 20:05 Esá z pralesa (24)
- 20:15 Bob staviteľ II (4)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (9)
- 20:40 Dumper a Skoop (7)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky IV (12)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (19)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (1)
- 22:05 Monchhichi II (48)
- 22:15 Malý medvedík (28)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (30)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (18)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (20)
- 23:35 Mášine rozprávky (5)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (7)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (19)
- 23:50 Duda a Dada (13)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Naša Garáž
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily - Ona chce priestor a on výkon
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 MM Automotive
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Gil Vicente FC - Sporting CP
- 14:15 Nesmrteľní - Ribéry
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 DominicCars
- 17:00 Naša Garáž
- 17:30 Autožurnál
- 20:00 PSV Eindhoven - Vitesse
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC 96
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Góly - body - sekundy
- 01:30 Počasie
- 01:40 Varuj...!
- 03:10 Pohľady zhora (Taliansko zhora 1)
- 04:00 Správy RTVS "N"
- 04:55 Počasie
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Slobodný duch)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:05 Don Matteo (Druhý život)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Kuba - Baracoa)
- 16:50 Destinácie (Hongkong a rybárska dedina)
- 17:05 Detektívi zo severu V (Mútne vody)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Prvý vo vesmíre
- 22:45 Reportéri
- 23:15 Inšpektor Max (Dobrák od kosti)
- 00:05 Správy RTVS „N“ "N"
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Ja a moja rodina
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Lilin ostrov pokladov
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Bella a Sebastián
- 07:15 Bella a Sebastián
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Český magazín
- 08:30 Židovský magazín
- 09:00 Generácia
- 09:30 Televízny posol
- 09:55 Cesta
- 10:25 Marhuľový lekvár
- 11:30 Obedníček (Mláďatá "N")
- 11:35 Píkova zoo
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Na rybách - Petrov zdar
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Píkova zoo
- 18:40 Lilin ostrov pokladov
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Bella a Sebastián
- 19:20 Bella a Sebastián
- 19:35 Ja a moja rodina
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:20 O 5 minút 12 "N"
- 01:30 Svet v obrazoch
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 02:50 Počasie
- 03:00 Večera s Havranom
- 04:10 Archív :24
- 04:35 Správy :24
- 05:00 Počasie
- 05:10 Peniaze
- 05:35 KULTÚRA SK
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Šport :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:20 Šport 2023
- 02:15 Góly–body–sekundy
- 02:25 Správy RTVS „N“
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:15 Góly–body–sekundy
- 03:25 Správy RTVS „N“
- 04:15 Góly–body–sekundy
- 04:25 Správy RTVS „N“
- 05:15 Góly–body–sekundy
- 05:25 Správy RTVS „N“
- 06:15 Góly–body–sekundy
- 06:25 Správy RTVS „N“
- 07:15 Góly–body–sekundy
- 07:25 Cesta do Paríža - 1. časť
- 07:50 Návraty 2024
- 07:55 Atletika - Halové MS 2024
- 09:55 Šport 2023
- 10:50 Návraty 2024
- 10:55 Futbal - Highlighty Niké ligy
- 11:55 Cyklopotulky
- 15:30 Niké - palubovka 2024
- 18:10 Džudo - World Tour 2024 (1)
- 19:55 Šport minulých liet
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 V politike
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Týždeň v športe
- 15:45 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Štúdio TA3
- 18:00 Biznis
- 18:15 Očami cestovateľa
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Zdravie na TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Biznis
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 22:45 Týždeň v športe
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:20 Hobby naší doby
- 00:45 Máme rádi zvířata
- 01:15 Bolkoviny
- 02:05 Na forbíně TM
- 02:50 Banánové rybičky
- 03:20 Jak se vede, sousede?
- 04:00 Malostranské palácové
- 04:20 Jak se vede, sousede?
- 05:00 Bydlet jako... v bruselském stylu
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Šelma z Wedlocku)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (13)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola III (Velké rozhodnutí)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (2)
- 21:25 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Plzeňském kraji 2
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:35 Marie Antoinetta (2)
- 23:30 Vigil (1)
- 00:20 Věk válečných lodí (Zrození obrů)
- 01:10 Spolu na hranici (15)
- 01:35 Vzkaz Oty Ulče
- 01:50 Ku-klux-klan: Společenství teroru
- 02:45 Popcorn
- 03:15 Vzdělání s přidanou hodnotou
- 03:40 Designtrend
- 03:55 Zvláštní vydání - Kocar
- 04:20 Malučký jsem já byl
- 04:45 Na moll
- 05:30 Refreš/h/ (1)
- 05:59 Dobré ráno
- 10:20 Podivuhodná Asie (Indie)
- 11:05 Postřehy odjinud (Burgundsko očima Jana Šmída)
- 11:15 Babylon
- 11:40 Planeta pokladů (Afrika)
- 12:35 Klíč
- 13:00 Cesty víry (Na pokraji sil)
- 13:30 Afrika z výšky (Kamerun)
- 20:00 Hrabě Monte Christo (2)
- 21:35 Žert
- 22:55 Milý Johne
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Politické spektrum
- 00:36 Týden v kultuře
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Věda 24
- 01:39 Události v kultuře
- 01:52 Vytrženo z metropole (Petr Helbich)
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Zajímavosti z regionů
- 02:35 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Regiony ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:23 Interview ČT24
- 04:50 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:15 Zajímavosti z regionů
- 05:40 Studio ČT24
- 05:49 Vytrženo z metropole (Batalion)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Premiér Fiala v USA
- 00:10 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:20 Moje zprávy
- 01:30 VIP svět
- 01:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Pašák (3)
- 22:10 Poklad z půdy
- 23:25 Cyranův poloostrov (15)
- 23:55 Ona a on
- 02:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:45 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 00:35 Babica vs. Sapík
- 01:25 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 18:05 Tomáš Arsov v akci
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:50 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:45 Jak to dopadlo!?
- 12:15 Rychlé kolo: BMW M4 CSL (15)
- 12:40 Zprávy (16)
- 12:45 Supertest elektromobilů: VW ID.Buzz (17)
- 13:40 Blochovy rozbory (18)