Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Správy zo Svätej zeme
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Medzi riadkami
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Týždeň s ...
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Dá sa to aj inak
- 08:50 A teraz čo?
- 08:55 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 09:25 Sestry - výnimočné ženy
- 10:00 Krátke správy
- 10:20 Správy zo Svätej zeme
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Jeden na jedného
- 13:20 Tajomstvá Vatikánu
- 13:50 Chlieb a mier
- 14:25 Moja misia - magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Prehľad katolíckych periodík
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Medzi riadkami
- 17:00 Fara v meste
- 17:30 Doma je doma
- 18:15 Prehľad katolíckych periodík
- 18:20 Svätá omša zblízka
- 18:30 Spojení vierou
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 Adorácia
- 21:10 Medzi nebom a zemou
- 22:00 Quo vadis
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Kmochův Kolín
- 07:50 Pražská Loreta
- 08:15 Confession - Vyznání
- 08:20 Terra Santa News
- 08:40 Poutníci času
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 V pohorách po horách
- 09:35 Kulatý stůl
- 11:00 Harfa Noemova
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:10 Ovečky
- 18:30 Animované příběhy velikánů dějin
- 19:00 V pohorách po horách
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Galerie ve Velkej Rači
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Cvrlikání
- 21:15 Moudrost mnichů
- 21:30 Můj chrám
- 21:50 Pod lampou
- 23:55 Bohosudov
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (3)
- 00:10 Kikoriki (47)
- 00:20 Flopy (92)
- 00:35 Šmolkovia (45)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (12)
- 01:10 Esá z pralesa (31)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (24)
- 01:35 Volám sa Caillou V (4)
- 02:00 Dumper a Skoop (12)
- 02:15 Panda a Krash (34)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (23)
- 02:55 Myšiak Anatole (22)
- 03:20 Monchhichi (3)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (19)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (1)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 04:20 Malý medvedík (33)
- 04:45 Ruby z dúhy (18)
- 05:10 Bob staviteľ II (9)
- 05:25 Ocko hrdina (16)
- 05:30 Duda a Dada (16)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (14)
- 05:55 Máša a medveď (62)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (16)
- 06:30 Ocko hrdina (17)
- 06:35 Zvedavkovci (25)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (14)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (23)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (18)
- 07:25 Koyaa (1)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (2)
- 07:55 Drobčekovia II (6)
- 08:10 Máša a medveď (63)
- 08:20 Sunny Bunnies V (2)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (11)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (16)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (1)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (15)
- 09:15 Slnečný Rej (18)
- 09:25 Esá z pralesa (31)
- 09:35 Sunny Bunnies V (3)
- 09:40 Ruby z dúhy (18)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (19)
- 10:20 Bob staviteľ II (9)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (26)
- 10:55 Zvedavkovci (26)
- 11:10 Monchhichi (3)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (7)
- 11:25 Malý medvedík (33)
- 11:50 Mášine rozprávky (10)
- 11:55 Tina a Tony II (34)
- 12:00 Volám sa Caillou V (4)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára IV (2)
- 12:35 Flopy (92)
- 12:50 Ruby z dúhy (19)
- 13:15 Myšiak Anatole (22)
- 13:40 Malý silák Bheem (26)
- 13:45 Sunny Bunnies V (4)
- 13:50 Panda a Krash (34)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Ohrozené druhy (8)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (12)
- 14:40 Medvedíkovo IV (16)
- 14:45 Máša a medveď (64)
- 14:55 Dumper a Skoop (12)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (20)
- 15:20 Esá z pralesa (32)
- 15:35 Apollo a veselé chrobáčiky (24)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (2)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 16:25 Panda a Kiwi (34)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (17)
- 16:45 Monchhichi (4)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (16)
- 17:05 Tina a Tony II (35)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (17)
- 17:15 Zábavné zvieratká (18)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (1)
- 17:35 Ruby z dúhy (20)
- 18:00 Volám sa Caillou V (5)
- 18:25 Drobčekovia II (7)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (15)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (3)
- 19:15 Zvedavkovci (27)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (65)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (3)
- 20:05 Esá z pralesa (33)
- 20:15 Bob staviteľ II (10)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (18)
- 20:40 Dumper a Skoop (13)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky IV (21)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (25)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (4)
- 22:05 Monchhichi (5)
- 22:15 Malý medvedík (34)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (2)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (24)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (23)
- 23:35 Mášine rozprávky (11)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (10)
- 23:45 Sunny Bunnies V (5)
- 23:50 Duda a Dada (16)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Naša Garáž
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 17:35 LONGINES FEI Jumping World Cup
- 18:40 Výběrová auta
- 19:10 LONGINES FEI Jumping World Cup
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 MM Automotive
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 AFC Ajax - FC Twente
- 14:15 Nesmrteľní - Serena Williams
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC 99
- 00:40 Oktopus (Syndikát koňa)
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:50 Počasie
- 02:55 Don Matteo (Úder pod pás)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:50 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:05 Don Matteo (Svokor má vždy pravdu)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maldivy - história)
- 16:50 Destinácie (Mjanmarsko a budhizmus)
- 17:05 Detektívi zo severu V (Liečivé ruky)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Hit roka
- 21:40 Lekárka z ostrova (5)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Ja a moja rodina
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Lilin ostrov pokladov
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Bella a Sebastián
- 07:15 Bella a Sebastián
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Regina
- 09:55 Nebezpečné známosti
- 11:35 Obedníček (Rozprávky zo škrupinky "N")
- 11:40 Píkova zoo
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 11:55 Trpaslíci
- 16:00 Cesty za umením (Z Torcella do Monte San Michele 1.)
- 16:30 Regina
- 17:30 Noc v archíve
- 18:30 Večerníček (Rozprávky zo škrupinky "N")
- 18:40 Píkova zoo
- 18:45 Lilin ostrov pokladov
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:15 Bella a Sebastián
- 19:25 Bella a Sebastián
- 19:40 Ja a moja rodina
- 19:50 Necelebrity (Július Galgan)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:00 Niké - palubovka 2024
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:05 Správy RTVS „N“
- 07:55 Góly–body–sekundy
- 08:05 Návraty
- 08:10 Futbal - Highlighty Serie A
- 08:40 Niké - palubovka 2024
- 12:15 Cyklopotulky
- 12:25 Futbal - Európska liga (7)
- 14:25 Iná liga (5)
- 14:55 Športové ozveny
- 15:25 Futbal - Magazín Európskej a Konferenčnej ligy
- 23:20 Góly–body–sekundy
- 23:30 Cesta do Paríža - 2. časť
- 23:50 Futbal - Highlighty La Ligy
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:20 Banánové rybičky
- 01:55 Zapomenutý Bečov
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Jarní menu Josefa Maršálka)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola III (Zrádné hlubiny)
- 09:50 Narozeniny
- 10:10 Kluci v akci (Jarní menu Josefa Maršálka)
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Buchty po ránu
- 14:35 Hrabě Monte Christo (2)
- 16:00 Zdravotní škola III (Závislosti)
- 16:45 Na cestě po Sedmiříčí
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (5)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:05 Na stopě
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Maigret a noc na křižovatce
- 00:25 Hartheim: Nacistický zámek hrůzy
- 01:15 Kámen a štětec
- 01:45 Hranice bez hranic (Trojmezí na západě)
- 02:10 Stopy, fakta, tajemství (Boží mlýny)
- 02:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:05 Wolfram - Robert Matula
- 03:30 Babylon
- 03:55 Návrat do země otců
- 04:25 Příběhy železné opony (Útěk, který se nekonal)
- 04:35 Na Bludově
- 05:05 Nedej se (Green Deal po česku)
- 05:25 Občanské noviny (Věda nejen pro vědce)
- 05:30 Pavián anubi
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Afrika z výšky (Kamerun)
- 09:25 Planeta pokladů (Indie)
- 16:35 Kámen a štětec
- 17:00 GEN (Jan Klusák pohledem Jana Němce)
- 17:15 Auto moto svět
- 17:40 Auto moto test
- 17:55 Přípravné utkání (Česko - Rakousko)
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Stezka Českem (7)
- 21:20 Skryté skvosty II. (7)
- 21:50 S kuchařem kolem světa (Vietnam)
- 22:45 Bratrství
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 20 let od vstupu do EU
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:50 Ona a on
- 04:25 Ostříháno
- 05:00 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 00:40 Nebezpečné vztahy live
- 01:35 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 18:05 Tomáš Arsov v akci
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 00:15 Rychlé kolo: BMW M4 CSL (48)
- 00:40 Supertest elektromobilů: VW ID.Buzz (49)
- 01:35 Blochovy rozbory (50)
- 02:00 Přednost v jízdě: Renault R5 TURBO 3E (51)
- 02:15 Testovací tým: VW Golf GTI vs. Ford Focus ST (52)
- 02:35 Test automobilu: Škoda Fabia 1.0 TSI (53)
- 02:40 Přednost v jízdě: Tesla Model 3 Facelift (54)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (55)
- 03:10 Garáž 21 (56)
- 03:40 Zprávy (57)
- 03:45 Poklady v garáži (58)
- 04:15 Poklady v garáži (59)
- 04:45 1886 - legendární automobilové značky (60)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 05:55 Testovací tým: Hyundai i30 Fastback vs. Mazda3 (2)
- 06:15 Milujeme auta (3)
- 06:40 Na cestě: Automobilová země Švédsko (4)
- 07:25 100 mil: Jižní Irsko (5)
- 07:50 Test automobilu: FiVW T-Roc (6)
- 07:55 Přednost v jízdě: Lamborghini Urus (7)
- 08:10 Zprávy (8)
- 08:15 Rychlé kolo: Porsche 992 GT3 Manthey (9)
- 08:45 Rychlé kolo: KIA EV6 GT (10)
- 09:15 Rychlé kolo: BMW M4 CSL (11)
- 09:40 Zprávy (12)
- 09:45 Supertest elektromobilů: VW ID.Buzz (13)
- 12:00 Zprávy (19)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (20)
- 12:20 Garáž 21 (21)
- 12:45 Poklady v garáži (22)
- 13:15 Poklady v garáži (23)
- 13:45 Blochovy rozbory (24)
- 18:00 Blochovy rozbory (32)
- 18:35 Test automobilu: FiVW T-Roc (33)
- 18:45 Rychlé kolo: Porsche 992 GT3 Manthey (34)
- 19:15 Rychlé kolo: KIA EV6 GT (35)
- 19:40 Zprávy (36)
- 19:45 Rychlé kolo: BMW M4 CSL (37)
- 22:10 Přednost v jízdě: Tesla Model 3 Facelift (42)
- 22:25 Zprávy (43)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (44)
- 22:45 Garáž 21 (45)
- 23:15 Poklady v garáži (46)
- 23:45 Poklady v garáži (47)