Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Jeden na jedného
- 00:50 Na ceste v rodine
- 01:15 Ruženec
- 01:40 Zabudnuté poklady
- 01:50 Tajomstvá Vatikánu
- 02:20 Padre Anton
- 02:45 Týždeň s ... Farnosťou Suchá nad Parnou
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:15 10. výročie magazínu Slovo+
- 04:35 Ruženec
- 05:05 Biblia
- 07:00 Svätá liturgia z Prešova
- 08:15 Gréckokatolícky magazín
- 08:35 TV LUX deťom
- 08:50 Brat František
- 09:30 Effeta
- 09:50 Živé obrazy
- 10:00 Krátke správy
- 10:20 Týždeň s ... Farnosťou Suchá nad Parnou
- 10:30 V škole Ducha
- 11:05 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 11:35 Peru - osem sestier
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:30 Ruženec
- 13:00 A teraz čo?
- 13:05 G. Moscati - Doktor pre chudobných (1)
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Prehľad katolíckych periodík
- 15:30 Gréckokatolícky ruženec
- 16:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 17:05 Tvorivo
- 17:30 LUXáreň
- 18:05 TV LUX deťom
- 18:30 Koraland
- 18:40 Rozprávočka
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Effeta
- 19:50 Živé obrazy
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:30 Svätý Ignác z Loyoly
- 22:40 Nová kvalita života
- 23:00 Doma je doma
- 00:00 Benin - cesta návratu
- 00:15 Kaplani naděje
- 00:25 Zachraňme kostely
- 00:45 Absolventi: Július Michnik
- 01:20 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Klapka
- 07:10 Dolní Ročov
- 07:20 Továrna mezi vodami
- 08:00 Sedmihlásky
- 08:05 Animované biblické příběhy: Ježíšovy zázraky
- 08:35 Ovečky
- 08:50 Bratr oheň: Ve jménu Ježíše
- 09:15 Strýček Emu
- 09:40 Duchovní krajina Novohradských hor
- 10:10 Flešbeky - Godzone podcast
- 10:40 Grotesky Harolda Lloyda
- 11:10 Harfa Noemova
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Regina Coeli
- 12:02 Duchovní menu
- 13:15 Pod lampou
- 16:15 Grófská obec Gbeľany
- 16:45 Soláň ve vyprávění Jaroslava Halašty
- 17:01 Můj chrám
- 17:20 V pohorách po horách
- 17:30 Rozumíme médiím
- 18:00 Slovo na neděli
- 18:20 Cesty - Příběhy pomalým krokem
- 18:45 Unrest - Švýcarsko
- 18:50 V souvislostech
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Zakarpatská Ukrajina
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 The Chosen (4)
- 20:55 Outdoor Films
- 22:30 Sabina
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (12)
- 00:10 Kikoriki (4)
- 00:20 Flopy (93)
- 00:35 Šmolkovia (54)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (21)
- 01:10 Esá z pralesa (6)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (40)
- 01:35 Volám sa Caillou V (20)
- 02:00 Dumper a Skoop III (4)
- 02:15 Panda a Krash (43)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (6)
- 02:55 Myšiak Anatole (5)
- 03:20 Monchhichi (28)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (11)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 04:20 Malý medvedík (12)
- 04:45 Ruby z dúhy II (20)
- 05:10 Bob staviteľ II (27)
- 05:25 Ocko hrdina (8)
- 05:30 Duda a Dada (25)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (46)
- 05:55 Máša a medveď (19)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (25)
- 06:30 Ocko hrdina (9)
- 06:35 Zvedavkovci II (3)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (7)
- 07:05 Požiarnik Sam: Norman Price (1)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (15)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (8)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (47)
- 09:15 Slnečný Rej (4)
- 09:25 Esá z pralesa (6)
- 09:35 Sunny Bunnies VI (10)
- 09:40 Ruby z dúhy II (20)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (11)
- 10:20 Bob staviteľ II (27)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (35)
- 10:55 Zvedavkovci II (4)
- 11:10 Monchhichi (28)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (16)
- 11:25 Malý medvedík (12)
- 11:50 Mášine rozprávky (2)
- 11:55 Tina a Tony II (50)
- 12:00 Smejko a Tanculienka - Tréning (3)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára II (9)
- 12:35 Flopy (93)
- 12:50 Ruby z dúhy II (21)
- 13:15 Myšiak Anatole (5)
- 13:40 Malý silák Bheem (35)
- 13:45 Sunny Bunnies VI (11)
- 13:50 Panda a Krash (43)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Ohrozené druhy (17)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (21)
- 14:40 Medvedíkovo (3)
- 14:45 Máša a medveď (20)
- 14:55 Dumper a Skoop III (4)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (12)
- 15:20 Esá z pralesa (7)
- 15:35 Smejko a Tanculienka - Film (4)
- 17:05 Petronix - ochrancovia zvierat (11)
- 17:15 Zábavné zvieratká (7)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (19)
- 17:35 Ruby z dúhy II (22)
- 18:00 Volám sa Caillou V (20)
- 18:25 Drobčekovia II (7)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (8)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (18)
- 19:15 Zvedavkovci II (5)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (4)
- 19:45 Máša a medveď (21)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára II (10)
- 20:05 Esá z pralesa (8)
- 20:15 Bob staviteľ II (28)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (16)
- 20:40 Dumper a Skoop III (5)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky II (13)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (40)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (13)
- 22:05 Monchhichi (29)
- 22:15 Malý medvedík (13)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (20)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (14)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (6)
- 23:35 Mášine rozprávky (3)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (19)
- 23:45 Sunny Bunnies VI (12)
- 23:50 Duda a Dada (25)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Martin z Martina
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 DominicCars
- 15:00 Industria Kielce - KGHM Chrobry Głogów
- 16:45 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Vitória SC - Boavista FC
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Go Ahead Eagles - Feyenoord
- 16:00 Autožurnál
- 16:30 sc Heerenveen - PSV Eindhoven
- 18:30 DominicCars
- 19:30 BetRivers 200
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC 90
- 01:15 Správy RTVS "N"
- 02:05 Góly - body - sekundy
- 02:20 Don Matteo (Boj o dieťa)
- 03:15 Na krok od neba (Voľba)
- 04:20 Správy RTVS "N"
- 05:15 Góly - body - sekundy
- 05:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček "N" (Ako Maťo s Klinčekom cmúľali cencúle)
- 05:35 Websterovci "N"
- 05:45 Zázračný ateliér "N"
- 06:15 Lilin ostrov pokladov
- 06:20 Bella a Sebastián
- 06:35 Bella a Sebastián
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Zberateľ zvukov (Búrkový deň)
- 07:05 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Celia Cruzová)
- 07:15 Údolie Muminovcov
- 07:40 Šéfkuchár Shane (Tanec pod hviezdami)
- 07:50 Čudná príroda (17)
- 08:00 Čo budeme robiť
- 08:10 Superveda
- 08:25 Duel Junior
- 08:50 Hamzova ekologická výprava (17)
- 09:05 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 09:20 Hoodie
- 09:45 Nikto nie je dokonalý
- 13:10 Krištáľové krídlo
- 15:35 Columbo (Kríza identiy)
- 17:15 Neposlušní
- 17:45 Cestou necestou (Zanzibar)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:40 Hit roka
- 23:50 Komisár Montalbano (Zlodej desiat)
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:10 Hírek
- 02:30 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Extrémne v horách
- 09:00 Encyklopédia slovenských obcí (Budimír)
- 09:10 Cyklopotulky (Murradweg [Rakúsko])
- 09:25 History
- 09:30 Noc v archíve
- 14:10 Kapura
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Hubačka
- 15:40 Na rybách - Petrov zdar
- 16:05 Na zelenej adrese
- 16:20 Jedenáste prikázanie (Skala sa rozostupuje)
- 17:25 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Rozprávky zo škrupinky "N")
- 18:35 Odo
- 18:40 Lilin ostrov pokladov
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Bella a Sebastián
- 19:20 Bella a Sebastián
- 19:35 Čím cestovať
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:15 Vzbura oceánov
- 23:00 My (6)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:25 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:10 Sobotné dialógy
- 13:00 Správy :24
- 13:10 SK dejiny: Olympijské hnutie po roku 1948
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 KULTÚRA SK
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Cez lupu
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II
- 22:30 Experiment
- 23:00 Správy :24
- 23:30 KULTÚRA SK
- 00:10 Olympijský magazín
- 00:25 Kolky - medzištátny zápas Slovensko - Česko
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Góly–body–sekundy
- 08:00 Návraty
- 08:05 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 08:30 Niké - palubovka 2024
- 10:30 Olympijský magazín
- 10:50 Gymnastika - ME 2024 - športová
- 12:30 Tipos Iná liga (6)
- 13:00 Atletika - Diamantová liga 2024
- 16:25 Gymnastika - ME 2024 - športová
- 17:50 Niké - palubovka 2024
- 22:00 Góly–body–sekundy
- 22:10 Gymnastika - ME 2024 - športová
- 23:50 Atletika - Diamantová liga 2024
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Týždeň vo filme-1964
- 08:00 Správy
- 08:30 Svet technológií
- 08:45 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Dobré správy
- 10:00 Správy
- 10:30 Paralympijský špeciál
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Pozrime sa na to
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Biznis
- 14:45 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Európa dnes a zajtra
- 17:00 Správy
- 17:30 Motoring
- 18:00 Očami cestovateľa
- 18:15 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Vzdelávanie v 21. storočí
- 19:30 Záchranári
- 20:00 Správy/Štúdio TA3
- 20:30 Štúdio TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Showbiz
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Chalupa je hra
- 02:10 BILANCE: Vyplácí se nám EU?
- 02:40 Dobré ráno
- 05:10 Brněnské městské parky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Pohádka o drakovi
- 10:15 Otec Brown X (Královská návštěva)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Zlaté kapradí
- 14:10 O princezně, která nesměla na slunce
- 14:45 Dívka v modrém
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Dynastie Prachařů
- 00:10 Věk válečných lodí (Štvanice)
- 01:00 Rozluštěné poklady (Podmořské Stonehenge)
- 01:45 Před půlnocí
- 02:15 Na moll
- 02:55 Sváteční slovo tajemníka České evangelikální aliance Jiřího Ungera
- 03:00 Vatikánský rozhlas
- 03:30 Historie.cs
- 12:30 Krásy evropského pobřeží (Benátky)
- 12:35 Babylon
- 13:05 Pravidla korporátu
- 13:35 S kuchařem kolem světa (Madagaskar)
- 14:30 Zachovejme klid
- 18:25 Okavango - řeka snů (1)
- 19:20 Refreš/h/ (3)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Zlatý transport
- 22:05 Přichází Satan!
- 23:55 Harry Palmer: Případ Ipcress (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Týden v politice
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v evropských metropolích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Ne znamená ne)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:25 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:45 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Tomáš Řepka
- 08:35 Klenot.TV
- 12:10 Vaření se Soukupem
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:40 Nebesky líný anděl
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 16:55 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:25 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Nejvyšší soud
- 21:30 Profesionálové (7)
- 22:05 El Chapo (1)
- 23:25 Intim Night
- 00:25 Nebezpečné vztahy live
- 01:20 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 23:50 Nebezpečné vztahy live
- 00:00 100 mil: Rumunsko (45)
- 00:30 Přednost v jízdě: Mazda CX-60 (46)
- 00:45 Rychlé kolo: Honda Civic Type R (47)
- 01:15 Rychlé kolo: TiKT Mercedes-AMG GT Black Series (48)
- 01:40 Zprávy (49)
- 01:45 Rychlé kolo: Mini JCW 1to6 Rennwagen (50)
- 02:15 Moove - mobilita zítřka (51)
- 02:45 Blochovy rozbory (52)
- 03:05 Supertest elektromobilů: Fiat 500 Elektro (53)
- 03:45 Test automobilu: Kia Niro EV (54)
- 03:50 Testovací tým: Porsche 911 Turbo S vs. Toyota GR Yaris (55)
- 04:10 Přednost v jízdě: Suzuki Swift (56)
- 04:25 Zprávy (57)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (58)
- 04:45 Garáž 21 (59)
- 05:15 Rychlé kolo: Sander Porsche (1)
- 05:45 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (2)
- 06:35 Přednost v jízdě: Porsche 911 Carrera S (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:40 Test automobilu: Toyota Yaris 1.5 VVT-i (5)
- 07:45 Milujeme auta (6)
- 12:05 Supertest elektromobilů: Fiat 500 Elektro (16)
- 12:45 Test automobilu: Kia Niro EV (17)
- 12:50 Testovací tým: Porsche 911 Turbo S vs. Toyota GR Yaris (18)
- 13:10 Test automobilu: Porsche Taycan 4S (19)
- 13:15 Přednost v jízdě: Suzuki Swift (20)
- 13:30 Zprávy (21)
- 13:35 Sedm nejrychlejších (22)
- 13:50 Garáž 21 (23)
- 20:00 Přednost v jízdě: Mazda CX-60 (34)
- 20:15 Rychlé kolo: KTM X-Bow RR (35)
- 20:45 Rychlé kolo: Lexus IS-F (36)
- 21:15 Rychlé kolo: Wiesmann GT MF5 (37)
- 21:40 Zprávy (38)
- 21:45 Moove - mobilita zítřka (39)