Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Jeden na jedného
- 00:50 Quo vadis
- 01:15 Ruženec
- 01:40 Zabudnuté poklady
- 01:50 Tajomstvá Vatikánu
- 02:20 Návrat domov
- 02:45 Týždeň s... Farnosťou Drienov
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Pod javiskom
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá liturgia z Prešova
- 08:15 Medzi riadkami
- 08:35 TV LUX deťom
- 08:45 Brat František
- 09:15 Rozprávočka
- 09:30 Effeta
- 09:50 Živé obrazy
- 10:00 Krátke správy
- 10:20 Týždeň s... Farnosťou Drienov
- 10:30 V škole Ducha
- 11:05 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 11:35 Sýria. Toto nie je koniec
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:30 Ruženec
- 13:00 A teraz čo?
- 13:05 Pán Ježis na návšteve
- 14:35 Peter medzi nami
- 15:00 Hodina milosrdenstva z Butkova
- 16:00 Slávnostná svätá omša z Butkova
- 17:30 Klubovka
- 18:05 TV LUX deťom
- 18:30 Koraland
- 18:40 Rozprávočka
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Effeta
- 19:50 Živé obrazy
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:30 Svetlo pre opustených
- 22:20 Týždeň s... Farnosťou Drienov
- 22:35 Spojení vierou
- 23:00 Doma je doma
- 00:00 Když bolí duše
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Rok na Svatém Hostýně
- 07:50 Grotesky Harolda Lloyda
- 08:05 Sedmihlásky
- 08:10 Animované biblické příběhy: Odpusť nám naše viny
- 08:35 Ovečky
- 08:50 Bratr oheň: Bohatý a chudý
- 09:15 Strýček Emu
- 09:40 Můj poslední den
- 09:50 Pěšky hezky česky
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Přejeme si...
- 12:20 Pod lampou
- 14:30 Duchovní krajina Novohradských hor
- 15:00 Pole milosrdenství
- 16:00 Cesta k pěstounství
- 16:05 V pohorách po horách
- 16:15 Hrajeme si
- 17:05 Outdoorová videa Štěpána Dvořáka: Korsika
- 18:00 Slovo na neděli
- 18:20 Folkloristé ze Žiliny
- 18:50 V souvislostech
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Earth - Země
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 The Chosen (7)
- 20:45 Benefiční koncert
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (33)
- 00:10 Kikoriki (25)
- 00:20 Flopy (100)
- 00:35 Šmolkovia (15)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (42)
- 01:10 Esá z pralesa (17)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (25)
- 01:35 Volám sa Caillou V (6)
- 02:00 Dumper a Skoop (3)
- 02:15 Panda a Krash (12)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (1)
- 02:55 Myšiak Anatole (17)
- 03:20 Monchhichi II (33)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (18)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 04:20 Malý medvedík (37)
- 04:45 Ruby z dúhy (1)
- 05:10 Bob staviteľ (17)
- 05:25 Ocko hrdina (24)
- 05:30 Duda a Dada (18)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (36)
- 05:55 Máša a medveď (2)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (16)
- 06:30 Ocko hrdina (25)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (12)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (15)
- 07:05 Volám sa Caillou - špeciál (2)
- 08:00 Flopy (105)
- 08:15 Monchhichi II (12)
- 08:30 Panda a Krash (12)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (20)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (4)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (36)
- 09:15 Slnečný Rej (17)
- 09:25 Esá z pralesa (17)
- 09:35 Sunny Bunnies III (10)
- 09:40 Ruby z dúhy (1)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (18)
- 10:20 Bob staviteľ (17)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (4)
- 10:55 Zvedavkovci (17)
- 11:10 Monchhichi II (33)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (2)
- 11:25 Malý medvedík (37)
- 11:50 Panda a Kiwi (21)
- 11:55 Tina a Tony (20)
- 12:00 Šmolkovia (16)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (17)
- 12:35 Flopy (101)
- 12:50 Ruby z dúhy (2)
- 13:15 Myšiak Anatole (17)
- 13:40 Malý silák Bheem (4)
- 13:45 Sunny Bunnies III (11)
- 13:50 Panda a Krash (12)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (3)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (42)
- 14:40 Medvedíkovo (24)
- 14:45 Máša a medveď (2)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (9)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (19)
- 15:20 Esá z pralesa (18)
- 15:35 Požiarnik Sam: Norman Price (1)
- 17:05 Petronix - ochrancovia zvierat (32)
- 17:15 Zábavné zvieratká (8)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (9)
- 17:35 Ruby z dúhy (3)
- 18:00 Volám sa Caillou V (6)
- 18:25 Drobčekovia (3)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (16)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (16)
- 19:15 Zvedavkovci (18)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (2)
- 19:45 Máša a medveď (3)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára V (5)
- 20:05 Esá z pralesa (19)
- 20:15 Bob staviteľ (18)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (21)
- 20:40 Slnečný Rej (18)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (10)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (25)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi II (34)
- 22:15 Myšiak Anatole (18)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (10)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (23)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (1)
- 23:35 Mášine rozprávky (1)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (18)
- 23:45 Sunny Bunnies III (12)
- 23:50 Duda a Dada (18)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 DominicCars
- 15:00 KGHM Chrobry Głogów - Górnik Zabrze
- 19:00 Sporting CP - Chaves
- 21:00 Motoring
- 21:30 SC Braga - FC Porto
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 Amazonka Truck
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:30 Nesmrteľní
- 13:00 MM Automotive
- 13:30 SSV Jahn Regensburg - 1.FC Saarbrücken
- 17:15 Výberové autá
- 18:00 Amazonka Truck
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 FC Porto - Boavista FC
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 01:55 Góly - body - sekundy
- 02:10 Počasie
- 02:20 Na krok od neba (Deti Devy 2/2)
- 03:25 Svet v obrazoch
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:50 Počasie
- 05:00 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom chytali chrústa)
- 05:10 Websterovci
- 05:20 Príbeh rieky Poprad (3)
- 05:40 Zázračný ateliér
- 06:00 Odo
- 06:10 Nezbedný havran
- 06:20 Malý rytier Trenk
- 06:45 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Zberateľ zvukov (Okamih tmy)
- 07:05 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Ella Fitzgeraldová)
- 07:15 Údolie Muminovcov
- 07:35 Šéfkuchár Shane (Rybie prsty na každý deň)
- 07:50 Čudná príroda
- 07:55 Zaži to!
- 08:10 Superveda
- 08:20 Duel Junior
- 08:50 Hamzova ekologická výprava
- 09:00 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 09:15 Hoodie
- 09:40 Nikto nie je dokonalý
- 10:45 Nebíčko v papuľke
- 11:20 Toskánska vášeň II (7)
- 13:05 Záhady tela
- 14:10 Milujem Slovensko
- 15:40 Columbo (Posledná pocta komodorovi)
- 17:10 Neposlušní
- 17:40 Cestou necestou (Severovýchodná India)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:35 Hit roka
- 23:50 Mŕtvy muž prichádza
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Mlynky)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Slovácko)
- 09:20 History
- 09:25 Monument(k)y (Prameň Štefánik)
- 09:35 Retro noviny
- 10:00 Československý filmový týždenník
- 10:10 Československý filmový týždenník
- 10:20 VAT
- 10:45 Autosalón
- 11:15 Generácia
- 11:45 Televízny klub nepočujúcich
- 16:05 Na zelenej adrese
- 16:20 Červené víno (2)
- 17:35 Návraty k hereckým legendám (Zdena Studenková)
- 18:30 Večerníček (Príbehy malých cestovateľov "N")
- 18:35 Odo
- 18:40 Dimitri
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:05 Malý rytier Trenk
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II (31/40)
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:25 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:10 Sobotné dialógy
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 KULTÚRA SK
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Cez lupu
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II (31/40)
- 23:00 Správy :24
- 23:30 KULTÚRA SK
- 01:10 Futbal - ME 2024 do 17 rokov - ženy (1)
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Motorizmus - FIM Speedway Grand Prix 2024 - highlighty (2)
- 07:55 Futbal - Highlighty La Ligy
- 10:05 Niké - palubovka 2024
- 12:10 Citrónshow
- 13:00 Volejbal - Liga národov 2024 (9)
- 13:35 Motorizmus
- 14:10 Volejbal - Liga národov 2024 (9)
- 15:00 Športové nádeje (1)
- 15:15 Návraty
- 16:50 Niké - palubovka 2024
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Týždeň vo filme-1964
- 08:00 Správy
- 08:30 Svet technológií
- 08:45 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Dobré správy
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Pozrime sa na to
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Biznis
- 14:45 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Európa dnes a zajtra
- 17:00 Správy
- 17:30 Motoring
- 18:00 Očami cestovateľa
- 18:15 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Štúdio TA3
- 19:30 Záchranári
- 20:00 Špeciál s Ilievom
- 20:45 Štúdio TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Showbiz
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Bydlení je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 Kratochvíle
- 05:05 Chalupa je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Když se čerti rojili
- 09:05 Úsměvy Vlastimila Harapese
- 09:45 Gejzír
- 10:15 Otec Brown X (Kola hněvu)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O zlatém pokladu
- 14:20 Princezna Kazi
- 14:45 Poslední mohykán
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 08:35 Cyklotoulky
- 08:50 Stezka Českem (10)
- 09:15 Počesku (Štramberk)
- 09:25 Zázraky techniky V (Mrakodrap Independent)
- 10:15 Letecké katastrofy (Postrach na palubě)
- 11:00 Auto moto svět
- 11:20 Auto moto test
- 11:40 Babylon
- 12:10 Centrum periferie
- 12:35 S kuchařem kolem světa (Bali)
- 13:30 Ohrožená Amazonie (1)
- 14:25 Skryté skvosty II. (10)
- 14:55 Poslední ráje na Zemi - Galapágy
- 15:55 Okavango - řeka snů (4)
- 20:00 Příliš vzdálený most
- 22:55 Stíny Manhattanu
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Týden v kultuře
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Životický masakr)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 S Arenbergerem nejen o medicíně
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Ivana Gottová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 13:00 Babica vs. Sapík
- 13:50 Vítejte ve světě Andrého Rieu (1)
- 16:55 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:25 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:15 Profesionálové (2)
- 22:05 El Chapo (7)
- 22:55 Intim s Heidi Janků
- 23:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:55 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 00:00 Škoda Euro Trek 2019 - dechberoucí Albánie (44)
- 00:30 Přednost v jízdě: Porsche Taycan (45)
- 00:45 Rychlé kolo: Caterham Seven 485 (46)
- 01:15 Rychlé kolo: Nissan 370z Nismo (47)
- 01:40 Zprávy (48)
- 01:45 Rychlé kolo: Morgan 3Wheeler (49)
- 02:15 Supertest elektromobilů: Audi Q4 50 e-tron (50)
- 03:10 Blochovy rozbory (51)
- 03:50 Testovací tým: Cupra Ateca vs. Hyundai Kona N (52)
- 04:10 Přednost v jízdě: BMW XM (53)
- 04:25 Zprávy (54)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (55)
- 04:40 Test automobilu: Ford Puma 1.0 EcoBoost Hybrid (56)
- 04:45 Garáž 21 (57)
- 05:15 Rychlé kolo: Porsche 911 T/992 (1)
- 05:45 Profesionální závodník na scestí (2)
- 06:20 Veteránská rallye Siegerland Classic (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:35 Přednost v jízdě: Audi Q2 (5)
- 07:45 Milujeme auta (6)